ART / Lithographs / Litograph in colors 14424076
nr 1442 4076
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Bruno Karlsson (1927-2020), Sweden. Stockholm, Sweden, "Gamla Stan från Skeppsholmen". Signed, numbered 149/200. Litograph in colors, Image dimensions: 41x52cm, outer dimensions including frame: 57x66cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Stockholmsmotiv, "Gamla Stan från Skeppsholmen". Signerad, numrerad 149/200. Färglitografi, bildmått: 41x52cm, yttermått inklusive ram: 57x66cm
SEK 150
Monday January 17 2022
at 19:43:46
12/1 18:46:32
100 kr
14/1 15:56:35
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson